ГО “Волонтерський рух “Спільна допомога” був створений у 2014 році волонтерами та активістами, що працюють з різними категоріями незахищеного населення в Україні. Організація здійснює свою діяльність на в Івано-Франківської, Київської, Донецької областях та Києві, та співпрацює з українськими та міжнародними організаціями і фондами. Організація активно розвиває міжрегіональну співпрацю  в Україні задля примирення та ліквідації стереотипів.

Мета ГО ”Волонтерський рух “Спільна допомога” – координація зусиль окремих волонтерів та активістів для реалізації спільних волонтерських ініціатив та отримання сінергичного ефекту.

Головним напрямком діяльності ГО ”Волонтерський рух “Спільна допомога” є розвиток міжрегіонального волонтерського руху для надання соціальної, психологічної та гуманітарної допомоги різним незахищеним категоріям населення України.

Фото 1

ГО «ВР «Спільна допомога» входить до волонтерського руху, що об’єднує НУО, волонтерів та активістів, які допомагають вимушеним переселенцям на території всієї України. Організація надає допомогу (соціальну, психологічну, правову) вимушеним переселенцям зі Сходу України та Криму та різними категоріями соціально незахищеного населення (люди похилого віку, інваліди, неповнолітні та інше), що мешкають на території України, де відбувалися/відбуваються бойові дії. 

ГО «ВР «Спільна допомога» входить до волонтерського руху, що об’єднує громадські організації та  активістів, що займаються захистом та підтримкою ромів на території всієї України. 

ГО «ВР «Спільна допомога» разом з партнерами з інших країн, займається розвитком депресивних  громад в Україні, насамперед прикордонних, для покращення соціально-економічної ситуації та підтримки незахищених верст населення.  

Фото-крімских-беженцев

ГО «ВР «Спільна допомога» зареєстрована в Івано-Франківської області, має центральний офіс у місті Києві та регіональні офіси у м. Івано-Франківськ (Івано-Франківська область) та м. Слов’янськ (Донецька область).

Фото волонтеров