Лого ЕВЗ

З вересня 2015 року наша організація починає реалізацію проекту:  «Допомога жертвам націонал-соціалізму, що страждають від конфлікту на Сході України – «Літні люди у біді».

Від війни в Україні  найбільше страждають  незахищені категорії населення, насамперед літні люди, багато з яких –  жертви націонал-соціалізму. Тому проект спрямований на підготовку волонтерів та надання допомоги (проведення ремонтів, подолання ізольованості, спілкування з молоддю та інше) жертвам націонал-соціалізму, що мешкають на звільнених територіях Сходу України,  які постраждали від бойових  дій.

В ході проекту, при співпраці з місцевими органами влади і волонтерськими організаціями, буде надана гуманітарна та психологічна допомога приблизно 100 літнім людям, жертвам націонал-соціалізму, постраждалим від конфлікту на Сході.

Проект буде реалізований при підтримці Німецького Федерального Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» у рамках програми «Місце зустрічі – діалог».

Федеральний  фонд “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (Німеччина) був заснований 2000 року насамперед для виплати компенсацій колишнім жертвам націонал-соціалізму. Пам’ятаючи про жертви націонал-соціалістської свавілля, Фонд “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” виступає за зміцнення прав людини і за взаєморозуміння між народами. Таким чином, Фонд служить виразом політичної та моральної відповідальності німецької держави, бізнесу та суспільства за заподіяний націонал-соціалістським режимом збиток.

Лого ЕВЗ

www.stiftung-evz.de

«Місце зустрічі: діалог» – програма Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» – запрошує людей старшого покоління та молодь активно включитися в громадську діяльність. Мета програми – належно оцінити життєвий досвід літніх людей, у першу чергу жертв націонал-соціалізму, і передати його наступним поколінням. Фонд співпрацює з партнерами в Білорусі, Росії та Україні.

http://www.mestovstrechi.info/ua/

Напишіть відгук