Форум з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області України відбудеться 10 жовтня 2017 року. Захід організовано центром підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ в рамках ініціативи Європейського Союзу “EU4Business” за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Форум “Туристичний бізнес як перспектива успіху Івано-Франківського регіону” орієнтований на власників та керівників туристичних компаній (HoReCa, туроператорів, логістичних та транспортних компаній тощо), громадськості та органів місцевої влади та має на меті знайти шляхи розвитку туризму в регіоні та об’єднати підприємства галузі для прискорення темпів розвитку.

Форум надає учасникам можливість:

  • налагодити контакти із сотнями компаній на туристичному ринку під час спілкування;
  • ознайомитися з новітніми тенденціями у туристичному бізнесі;
  • дізнатися про можливості розвитку бізнесу від ЄБРР;
  • дізнатися про можливості та переваги розвитку бізнесу завдяки об’єднанню зусиль компаній у туристичній галузі.

Центр підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ є частиною проекту “Мережа центрів підтримки бізнесу” ініціативи “EU4Business”, спрямованого на підвищення конкурентоспроможності та рентабельності українських МСП шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу. Він також підтримує ОПБ в 15 областях України у створенні мережі центрів підтримки бізнесу в рамках ініціативи “EU4Business”. Проект буде корисним для щонайменше 30 000 МСП та підприємців.

Дата

10/10/2017

Участь

Натисніть тут, щоб ознайомитися з програмою форуму. Реєстрація є обов’язковою за наступним посиланням. Учасники отримають підтвердження від організаторів.

Контактна особа – Леся Соколик, тел. +38 099 261 61 86, електронна пошта lesia.sokolyk@bc-club.org.ua

101

Готель “Надія”
вул. Незалежності, 40
Івано-Франківськ
Україна
76000

адреса:
вул. Незалежності, 40
Івано-Франківськ
76000

Україна

Напишіть відгук