Новини проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України

У лютому 2018 наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У лютому була  продовжена роздача дров та вугілля, для опалення осель взимку, літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України.

Фото 5 Фото 6 Фото 7

Запущений сайт зі спогадами ромів

У лютому 2018 наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У лютому був запущений пілотний web-сайт, на якому будуть збережені  спогади літніх ромів про їх життєвий шлях.

Зараз їде наповнення цього сайту спогадами. Посилання на сайт: http://www.spogadyromiv.org.ua/

2018 рік буде пріоритетним для популяризації Івано-Франківщини

Сьогодні, 7 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму.

Зокрема, під час засідання було розглянуто питання про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2018 рік, інформує WestNews. Доповідала Жанна Табанець – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної держадміністрації.

Ця програма визнає основні цілі розвитку. Одним із пріоритетних завдань є розвиток туризму. Безпосередньо і беззаперечно популяризація Івано-Франківщини буде пріоритетною в цьому році. Додаткових коштів до цієї програми не вимагається.

Проект рішення «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2018 рік» депутати комісії підтримали.

 

2018 рік буде пріоритетним для популяризації Івано-Франківщини

Триває роздача зимнього одягу ромам Донбасу

Триває роздача зимнього одягу  ромам Донбасу

У січні 2018 наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У січні була  продовжена роздача зимнього одягу літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України. Допомогу, загалом, отримають 65 літніх ромів.

Фото 2 Фото 3 Фото 4