Івано-Франківська область – край для туризму

Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА у співробітництві з Регіональним фондом підтримки підприємництва та Регіональним туристично-інформаційним центром

Розробка та прийняття Регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2022 роки та створення умов для ефективного функціонування туристичної індустрії в області шляхом забезпечення функціонування Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму, підвищення якості туристичних послуг через низку заходів, розвиток туристичної інфраструктури регіону та підтримку позитивного іміджу туристичної Івано-Франківщини.

Місце впровадження: Івано-Франківська область

Цільова група: Регіональні органи влади, місцеві громади, підприємці, працівники та приватні підприємства у сфері туризму та супутніх галузей (гіди, надавачі послуг проживання, власники гостинних домів, надавачі транспортних послуг), туристичні інформаційні центри.

Цілі проекту: Підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття, розробка та впровадження нової регіональної цільової програми розвитку туризму в області до 2022 року

Дії проекту:

  • забезпечення функціонування обласного центру розвитку туризму
  • організації курсів підвищення кваліфікації працівників галузі, проведення категоризації садиб та запровадження он-лайн консультування підприємців галузі
  • будівництво центрів гостинності для зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів та встановлення інформаційних таблиць до туристичних атракцій
  • підтримка позитивного іміджу Івано-Франківщини туристичної: видання промоційних матеріалів про регіон та його туристичні особливості, забезпечення участі області у туристичних виставках, організація ознайомчих візитів для ЗМІ та туристичних фірм, проведення круглих столів, конференцій.

http://surdp.eu/Ivano-Frankivsk-region-land-for-tourism

Триває роздача зимнього одягу ромам Донбасу

У грудні наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У грудні  була розпочата роздача зимнього одягу літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України. До кінця року допомогу отримають 65 літніх осіб.

Фото 2 Фото 4 Фото 3

Які свята відзначають 5 грудня у світі та Україні

Сьогодні, 5 грудня, відзначають щорічне свято – Міжнародний день волонтерів. Цей день присвячують тим людям, які не шкодуючи своїх сил і коштів беруть участь у різних акціях і програмах соціальної допомоги. Українські Новини зібрали інформацію про цей день.

579ae4237721e-------------------------_1200

У 1985-му році на 40-й сесії Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати п’яте грудня як Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку”.

Це свято було встановлено з метою закликати якомога більшу кількість людей до допомоги та участі добровольцями в різних акціях і програмах по взаємодопомоги.

Волонтери відіграють величезну роль у житті суспільства, незалежно від того, якою діяльністю вони займаються. Допомога волонтерів важлива навіть у сфері інформаційних технологій, в якій добровольці створюють веб-сайти, розробляють навчальні плани для шкіл. Генеральний секретар ООН у цей день закликає уряди створювати якомога більше можливостей для добровольців, адже це необхідно для розвитку країн і суспільства в цілому.

Деякі волонтери ризикують життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів, або інших надзвичайних ситуацій.

Також цей день можна вважати святом тих, хто допомагає персоналу в дитячих будинках, будинках престарілих, лікарень швидкої та інших соціальних установ.

В Україні в останні роки кількість волонтерів зросла у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на Донбасі. Часто волонтери ризикують своїм здоров’ям і життям заради того, щоб допомогти місцевому населенню і бійцям Збройних сил України, які захищають країну.

В Україні є певна частка волонтерів, які займаються збором необхідних продуктів і речей, а також контролюють їх відправлення в зону АТО. Українські бійці дякують волонтерам за підтримку як моральну, так і матеріальну. Тому особливої уваги в Міжнародний день волонтерів заслуговують ті, хто підтримує бійців усіма силами у важкий період для країни.

 

https://ukranews.com/ua/news/533678-yaki-svyata-vidznachayut-5-grudnya-u-sviti-ta-ukraini