Новини проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України

У лютому 2018 наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У лютому була  продовжена роздача дров та вугілля, для опалення осель взимку, літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України.

Фото 5 Фото 6 Фото 7

Запущений сайт зі спогадами ромів

У лютому 2018 наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У лютому був запущений пілотний web-сайт, на якому будуть збережені  спогади літніх ромів про їх життєвий шлях.

Зараз їде наповнення цього сайту спогадами. Посилання на сайт: http://www.spogadyromiv.org.ua/

Триває роздача зимнього одягу ромам Донбасу

Триває роздача зимнього одягу  ромам Донбасу

У січні 2018 наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У січні була  продовжена роздача зимнього одягу літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України. Допомогу, загалом, отримають 65 літніх ромів.

Фото 2 Фото 3 Фото 4

Триває роздача зимнього одягу ромам Донбасу

У грудні наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У грудні  була розпочата роздача зимнього одягу літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України. До кінця року допомогу отримають 65 літніх осіб.

Фото 2 Фото 4 Фото 3

Ремонти будинків літніх ромів

У будинках 5 літніх ромів, жертв націонал-соціалізму, нашими волонтерами з Івано-Франківщини, були проведені невеликі ремонти. У жовтні  2017 року волонтери громадської організації «Волонтерській рух «Спільна допомога» провели ремонти квартир і будинків ромів з Маріуполя, жертв націонал-соціалізму. В оселях 5 літніх ромів, жертв націонал-соціалізму, були проведені невеликі ремонти (ремонт покрівлі, стін, заміна вікон, дверей, сантехніки і т.п.). Дана допомога була надана за підтримки німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (www.stiftung-evz.de).

Фото 7 Фото 6 Фото 5

Триває роздача медикаментів ромам Донбасу

мед2 мед3 Мед1 iМед5 мед6 Мед4
У липні наша організація продовжила активну реалізації проекту «Спілкування, допомога, довіра: волонтерська підтримка ромів, жертв націонал-соціалізму, які постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізується за підтримки фонду EVZ. У липні була завершена роздача медикаментів літнім ромам, жертвам націонал-соціалізму, які проживають в Донецькій області України.

Ремонти для літніх ромів

У будинках 5 літніх ромів, жертв націонал-соціалізму, були проведені невеликі ремонти.
У червні 2017 року волонтери громадської організації «Волонтерській рух «Спільна допомога» провели ремонти квартир і будинків ромів з Маріуполя, жертв націонал-соціалізму. В оселях 5 літніх ромів, жертв націонал-соціалізму, були проведені невеликі ремонти (ремонт покрівлі, стін, заміна вікон, дверей, сантехніки і т.п.). Дана допомога була надана за підтримки німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (www.stiftung-evz.de).

^520485C17BF07AF67DD85DA5F4EFCCAF7AF290812AB530B2E1^pimgpsh_mobile_save_distr ^7E20A95E31B9A656FBEF66CBD23DE00D91FE29B83D092D696F^pimgpsh_mobile_save_distr ^8AEFAA77E5C2F607138EA3467133D1CD7D5AE74EEA6B4A954F^pimgpsh_mobile_save_distr ^8E41CFE84B1D5FCA85828757CB1F8B2E46CEA22E121FC76464^pimgpsh_mobile_save_distr ^21821C7C8BFC47959A09288C51EDF9BDCADDEAAEDD78317804^pimgpsh_mobile_save_distr

Тренинг волонтеров-ромов

С 30 июня по 1 июля прошел тренинг волонтеров-ромов в рамках нашего проекта.

Спасибо нашим тренерам, спасибо волонтерам, посетившим тренинг. Как оказалось, какой бы опыт мы ни имели, всегда мы учимся на таких встречах чему-то новому. И не только мы учим наших волонтеров, но и наоборот. Рада, что работаю в данном проекте.

Первая раздача медикаментов ромам Донбасса

Первые наши шаги в реализации проекта «Общение, помощь, доверие: волонтерская поддержка ромов, жертв национал-социализма, пострадавших от конфликта на Востоке Украины» при поддержке фонда EVZ: партия медикаментов куплена, собрана и отправлена нашим волонтерам. Раздача медикаментов уже в процессе.

 

 

Проект «Общение, помощь, доверие: волонтерская поддержка ромов, жертв национал-социализма, пострадавших от конфликта на Востоке Украины»

С радостью сообщаем вам о начале проекта «Общение, помощь, доверие: волонтерская поддержка ромов, жертв национал-социализма, пострадавших от конфликта на Востоке Украины» при поддержке Фонда “Память, ответственность и будущее” (EVZ) в рамках программы поддержки для переживших геноцид ромов “Лачо Дивес”!

В ходе проекта будет оказана помощь ромам, пережившим геноцид и проживающим на Востоке Украины (территория Донецкой и Луганской областей, находящаяся под контролем украинской власти), а также пожилым ромам – вынужденным переселенцам, жертвам конфликта на Востоке Украины, временно проживающим в Запорожской, Днепропетровской и Харьковской областях. Пережившие геноцид ромы получат разнообразную помощь: медикаменты и средства гигиены, улучшение бытовых условий, небольшие ремонты и прочее. Будут проводиться регулярные встречи пожилых ромов с молодежью для установления диалога поколений. Будет проведено документирование и продвижение в медиа воспоминаний переживших геноцид ромов. Волонтёры проекта будут обучены практике помощи целевой группе.

Лого ЕВЗ

1 2 3